_
_
_

Pierwsze doświadczenie poza ciałem

Sri Harold Klemp

Studentka uniwersytetu kująca do końcowych egzaminów nie kładła się dwie noce pod rząd. Trzeciego dnia, kiedy przeszła wszystkie egzaminy, chciała iść spać i odpocząć. Była tak wyczerpana, że kiedy tylko się położyła, Dusza natychmiast wyszła z ciała.

Utknęła z boku łóżka spoglądając w dół na swe ciało. Widząc je leżące tam, sądziła że umarła; to był pierwszy raz kiedy miała doświadczenie poza ciałem. Nie wiedziała że Mahanta, Żyjący ECK Mistrz tego czasu, Paul Twitchell stał obok by patrzeć co ona zrobi z tym doświadczeniem rozszerzonej świadomości.

Kiedy tak stała przy łóżku rozglądając się po pokoju, zdarzyło się że zerknęła na okno swej sypialni. Wtedy pojawił się snop olśniewającego niebieskobiałego światła. Kolumna światła miała dwa do trzech metrów średnicy. Razem z nią przyszedł dźwięk prawie jak wiejącego wiatru; tylko zamiast wiatru był bardziej pulsującym elektrycznie dźwiękiem. Potem nagle znalazła się z powrotem w łóżku, połączona ponownie ze swym ciałem.

Lata później kobieta ta spotkała Mistrza który był z nią podczas tego doświadczenia. Wielu przyszło do ECK w ten sposób. Są tacy co uważają że wszystkie cudowne doświadczenia objawiły się w czasach Chrystusa albo że wydarzają się tylko świętym. Jednak skoro duchowa nauka jest prawdziwa, doświadczenia Światła i Dźwięku są bardzo realną częścią życia podążających za nią. Prawdopodobnie jest więcej ludzi którzy mieli tego typu doświadczenie w Eckankar niż na jakiejkolwiek innej ścieżce na ziemi.

Jesteś tutaj:
Eckankar w PolsceCo to jest EckankarECK MistrzowiePaul Twitchell → Opowiadanie H.K.