_
_
_

Moje spotkanie z Kata Daki

B. K.

W marcu 1989 roku wyszłam za mąż za człowieka który wprowadził mnie do Eckankar. Dziesięć dni po naszym weselu mój mąż został przeniesiony z naszego rodzinnego miasteczka w Ipoh do Segamat, w Johor.

Było bardzo trudno przystosować się do naszego nowego otoczenia. Dni mijały i mój małżonek, który był bardzo przywiązany do swojej rodziny w Ipoh, stawał się coraz bardziej smutny. Jego posępne nastroje i gniew także mnie martwiły. Zapytałam Mahantę, mojego wewnętrznego nauczyciela duchowego „Kiedy możemy wrócić do domu? Nie potrafię tego dłużej znosić.”

Niedługo potem w moich snach pojawił się ECK Mistrz. Na początku nie rozpoznałam jej jako ECK Mistrza, lecz później opisałam ją przyjacielowi który zidentyfikował ją jako ECK Mistrza kobietę Kata Daki.

We śnie Kata Daki zapewniła mnie że powrócimy do naszego rodzinnego miasteczka za dziesięć miesięcy. Powiedziała że mój małżonek był w Segamat z powodu sytuacji karmicznej, którą wypełni po naszym powrocie do Ipoh. Później zniknęła. Kiedy się zbudziłam zatrzymałam sen dla siebie, ponieważ chciałam zobaczyć czy się spełni.

W grudniu zgodnie ze słowami Kata Daki mój małżonek został z powrotem przeniesiony do Ipoh. Dopiero wtedy opowiedziałam mu o swoim śnie.

To spotkanie we śnie z Kata Daki pokazało mi prawdę Eckankar. Wiedziałam że znalazłam swoją życiową duchową ścieżkę.

Jesteś tutaj:
Eckankar w PolsceCo to jest EckankarECK MistrzowieKata Daki → Moje spotkanie